Dziś mój debiut na tym blogu, mam nadzieję, że udany ;) Będę Wam prezentować stylizacje "na gwiazdę". Gwiazda będzie wybrana przeze mnie lub przez Was, dlatego zachęcam do podawania propozycji :) Możecie je podawać w komentarzach lub na moim profilu (wiadomości/księga gości) ->Soxo_.
Dzisiaj prezentuję Kelly Osbourne. Jak sądzicie, podobna ?
Do stylizacji zostały wykorzystane:
bluzka - Fallen Angel "Cut-out Top"
sukienka - Stardoll Academy "Jackie O Dress"
buty - Fallen Angel "Heavyweight Black Platforms"

Dziękuje,świetnie zrobiłaś mnie na gwiazdę xd Tylko mam prośbę pisz na kim to robiłaś,okej?^^
OdpowiedzUsuń