czwartek, 13 marca 2014

Kelly Osbourne ?

Hej, kochani !
Dziś mój debiut na tym blogu, mam nadzieję, że udany ;) Będę Wam prezentować stylizacje "na gwiazdę". Gwiazda będzie wybrana przeze mnie lub przez Was, dlatego zachęcam do podawania propozycji :)  Możecie je podawać w komentarzach lub na moim profilu (wiadomości/księga gości) ->Soxo_.

Dzisiaj prezentuję Kelly Osbourne. Jak sądzicie, podobna ?




Do stylizacji zostały wykorzystane:

bluzka - Fallen Angel "Cut-out Top"
sukienka - Stardoll Academy "Jackie O Dress"
buty - Fallen Angel "Heavyweight Black Platforms"

1 komentarz:

  1. Dziękuje,świetnie zrobiłaś mnie na gwiazdę xd Tylko mam prośbę pisz na kim to robiłaś,okej?^^

    OdpowiedzUsuń