Cześć.Jestem bardzo szczęśliwa że zgłosiła się pierwsza os. do metamorfozy.Jest to moja pierwsza metamorfoza na tym blogu mam nadzieję że wam się spodoba,oto ona:
STRÓJ PRZED:

Powiem krótko.Bardzo mi się podoba jest lekko zwiewnie.Wszystko pasuje nie mam się do czego przyczepić.Masz ode mnie wielkiego plusa :)
PO:

Jestem zadowolona z tej stylizacji.Masz naprawdę dobrą szafę,można z niej stworzyć wiele stylizacji,ale radziłabym ci zakupić jakieś białe buty.
MAKE-UP PRZED:

Na pierwszy rzut oka jest ok,ale jak się przyjrzałam make-up jest nierówny i policzki źle pomalowane.Co do części twarzy nie podoba mi się nos i brwi.
PO:
Makijaż zrobiłam pod kolor stylizacji.Jestem zadowolona.Przesunęłam troszkę części twarzy ale i tak radziłabym zmienić nos i brwi.
Pozdrawiam! thebest777

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz